Web je momentálne mimo prevádzky a je na predaj, info na info@rir.sk

Ponuka práce

PDFTlačiťE-mail

Pozícia
manažér portálu – realitný maklér

Miesto práce :
všetky kraje – Bratislavský, Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský, Košický

Ponúkaný plat ( brutto )  :
výhodná provízia za ukončený obchodný prípad

Termín nástupu  :
ihneď

Druh pracovného pomeru
živnosť

Pracovná náplň :
·  kumulatívna obchodno-sprostredkovateľská činnosť pre portál www.volne-nevyuzite.sk a realitnú kanceláriu
·  aktívna prezentácia portálu
·  tvorenie databáz subjektov v pôsobnosti samosprávy, štátnej správy a súkromného sektora  príslušného regiónu
·  vyhľadávanie vlastníkov, majiteľov, správcov  nehnuteľností v oblastiach :

  • reality ( administratívne, výrobné, skladové, obchodné priestory, chátrajúce objekty, pozemky, iné priestory )
  • cestovný ruch
  • hotelierstvo
  • kúpeľníctvo
  • gastro
  • šport, relax, wellnes …

·  komunikácia s vlastníkmi, fotodokumentácia priestorov, ich prezentácia na portáli, obhliadky priestorov
·  sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu – realizácia obchodných prípadov
·  starostlivosť o klientov
·  vedenie evidencie o obchodných prípadoch a obhliadkach
·  spravovanie a aktualizácia portfólia nehnuteľností a databázy klientov

Požadované vzdelanie  :
minimálne stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz :
B

Počítačové znalosti :
internet, MS Word, Excel, Outlook

Ďalšie požiadavky  :
-  skúsenosti v danej oblasti veľkou výhodou
-  skúsenosti s obchodnými jednaniami veľkou výhodou
-  samostatnoť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, obchodné zručnosti, príjemné vystupovanie

Kontaktná adresa
RIR s.r.o., Hálova 5, 851 01 Bratislava

video izle
erken rezervasyon